Na czym naprawdę polega macierzyństwo?

Matka Polka to nie zawód, to nie praca. Matka siedzi i pachnie, a dziecko jej cudowne, samo się sobą zajmuje przez cały dzień. Obiady gotują dobre wróżki, które swoimi tycieńkimi skrzydełkami mieszają w garnkach. Pralka jest wyjątkowo fajnym urządzeniem, bo posiada funkcję ładowania brudnych ubrań, a po całym praniu – rozwieszania. Pies sam się wyprowadza, bo każda matka ma ogród i wystarczy go wypuścić. Kup nie robi, więc sprzątać i tak nie trzeba.

Dziecko nie ma gorszych dni, każdego dnia się uśmiecha, jest radosne i szczęśliwe. Drzemki trwają kilka godzin, ale dzieć idzie o wczesnej porze spać, po uprzednim grzecznym zjedzeniu wszystkich posiłków.

Matka winna być zawsze pachnąca i pięknie ubrana. Dzieć winien chodzić w wyprasowanych śpioszkach. Makijaż u matki jest obowiązkowy, bo nie można pokazywać światu, że matka jest zmęczona i z czegoś niezadowolona.

Po porodzie matka idzie na “urlop” macierzyński, bo faktycznie odpoczywa z noworodkiem, a potem niemowlakiem w domu. Matka winna karmić wyłącznie piersią przez co najmniej 6 miesięcy po porodzie, a kiedy widzi, że dziecko chwilkę dłużej kwili przy cycku, winna podać butelkę, bo przecież głodzi.

Matka winna być wspaniałą kochanką, która zawsze ma ochotę na seks, a najdalej po dwóch latach matkowania, powinna chcieć następne dziecko począć, ponieważ jest to najlepsze co ją spotkało w życiu a poród to tylko chwila i jak tylko spojrzy na kruszynę, to o całym bólu zapomni.

Ojciec winien chodzić do pracy i przynosić kasę. Może być w złym nastroju i chcieć odpocząć po pracy, bo pokłócił się z szefem i nie dostał podwyżki. W ogóle to ojciec chyba rzuci to wszystko w cholerę, znaczy pracę w cholerę, bo przecież jest ona poniżej jego poziomu. Bez problemu znajdzie nową ze swoim doświadczeniem. Tak poza tym, to czemu nie ma jeszcze obiadu na stole, bo chce się położyć spać?

😉

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s