Piersi. Melony. Cycki. Świderki. Radioodbiorniki. Wzgórki Saby.

Powiedzmy sobie coś bardzo szczerze i bardzo otwarcie: piersi służą do tego, aby na nie patrzeć, aby je dotykać i aby je całować. Do karmienia służą tylko przez kilka miesięcy życia dziecka, a to przecież bardzo krótki czas. Okres karmienia szybko się kończy.

Karmienie piersią jest bulwersujące. Oto dlaczego: obnażanie się jest zabronione prawem. Panie, które reklamują bieliznę na bilboardach mają przecież okryte piersi, czy nie? No właśnie dlatego.

Wystawianie na widok publiczny piersi, których wygląd się zmienił z powodu karmienia jest nie w porządku wobec mężczyzn. Mężczyźni nie pokazują wszystkim wkoło swoich nieestetycznych części ciała.

Spójrzmy na przykłady:

  1. Alyssa Milano karmiąca piersią zaraz po porodzie. Coś ohydnego. Kim Kardashian za to, cała naoliwiona, zretuszowana, ogolona, wymalowana, uczesana, z szampanem na tyłku – jak najbardziej tak, to chcemy oglądać.
  2. Supermodelki: Giselle Bundchen, Miranda Kerr, Natalia Vodianowa, Doutzen Krous karmiące nie tylko publicznie, ale PODCZAS sesji zdjęciowych. Jaki to wysyła sygnał tym wszystkim początkującym modelkom:  że można zrobic karierę I JEDNOCZEŚNIE mieć rodzinę, i karmić piersią i promować najzdrowszy możliwy model karmienia swoich dzieci? WTF?!
  3. Aktorka Mayim Bialik, znana z Teorii Wielkiego Podrywu karmiąca swojego kilkuletniego (!) syna naturalnie (!!) w metrze (!!!). Ona podobno jest naukowcem i co, i nie wie, że preparaty mlekozastępcze, mylnie nazywane mlekiem, są dużo lepsze dla zdrowia dziecka, bo były stworzone w laboratoriach ze sztucznie dodanymi witaminami i napakowane cukrem (zapewne dlatego, aby dziecko ładnie rosło na siatkach centylowych i pediatrzy byli zadowoleni).

Żyjemy w świecie, kiedy na drugiej stronie tabloidu rozebrana laska nikogo nie dziwi, ale fakt, że dziecko chce jeść, kiedy jesteśmy z nim na mieście i, o zgrozo, ten posiłek dostaje z piersi, wywołuje takie kontrowersje.

Nawet milicja nie miałaby kiedyś odwagi, aby powiedzieć kobiecie na ławce, by się zakryła.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s